Ontmoet het team

Onze camera's zijn uitzonderlijk, maar het is ons team dat ons echt onderscheidt. De kennis en ervaring op zowel individueel niveau als als team is wat ons helpt om te blijven innoveren. Om nieuwe producten te ontwikkelen en als organisatie te kunnen groeien. Om dagelijks duurzame relaties op te bouwen met onze klanten en leveranciers. Met passie voor het vak en plezier in wat we doen, bouwen we samen aan een van de mooiste technologiebedrijven van Nederland.

Dus waarom zou je niet wat meer over het team te weten komen?

Sales

Ruud Huisman

Internationale verkoopmanager

  • ruud@avonic.com
  • +31 (0)6 400 538 20

Manuela Wendt

Vertegenwoordiger binnendienst

  • manuela@avonic.com
  • +31(0)15 711 2712

Geert-Jan van der Mark

Accountmanager Duitsland

  • geert-jan@avonic.com
  • +31 (0)614 95 13 10

Henry van Vueren

Internationale accountmanager

  • henry@avonic.com
  • +31 (0)623 44 25 80

Francois de Man

Account Manager Belgium & Luxembourg

  • francois@avonic.com
  • +31(0)15 711 2712

Sakoentala Behari

Office Manager

  • info@avonic.com
  • +31(0)15 711 2712

Dave Schardijn

Accountmanager Nederland

  • dave@avonic.com
  • +31(0)6 362 574 14

Hardware en Support

Daniël de Bakker

product Specialist

  • +31(0)15 711 2712

Martijn van Bodegom

Productmanager

  • +31(0)15 711 2712

Stéphane Pourcelot

product Specialist

  • +31(0)15 711 2712

Pascal Kooyman

Technical documentation Specialist

  • +31(0)15 711 2712

marketing

Nick Kerklaan

Marketing Manager

  • +31(0)15 711 2712

Stephanie Cornelis

Graphic Designer

  • +31(0)15 711 2712

Bouke Star

Web Developer

  • +31(0)15 711 2712

Software

Martin Kooper

Software Developer

  • +31(0)15 711 2712

Thibaut van Bergen

Software Developer

  • +31(0)15 711 2712

Amir Pliev

Software Developer

  • +31(0)15 711 2712

Ali Kahawati

Software Developer

  • +31(0)15 711 2712

Warehouse

Timo Rogier

Warehouse Controller

  • +31(0)15 711 2712

Management & HR

Walter Harrewijn

Managing director

  • +31(0)15 711 2712

Sandra Egas

HR Manager

  • +31(0)15 711 2712
Scroll naar top