Videoconferenties | Stichting Napoleon

De Fondation Napoléon is een instelling die wordt erkend als een instelling van openbaar belang voor onderzoek en de verspreiding van historische kennis, hulp bij het behoud van erfgoed en dienstverlening aan het publiek. Het werkterrein bestrijkt de twee Franse rijken en, breder, de 19e eeuw, die grotendeels die van de Bonapartes was.

Lees verder over de geschiedenis: https://fondationnapoleon.org/organisation/historique-et-statuts/

Het project werd uitgevoerd door het bedrijf TRIANGLE EVENT.
De integrator heeft met succes een AVONIC AV-CM70 IP Black-camera geïmplementeerd, samen met een AVONIC AV-MT250-W ondersteuningssysteem. De handelingen van de camera worden efficiënt beheerd via een AVONIC AV-CON100-controller, waardoor een naadloze controle van vooraf opgenomen presets mogelijk is. Het geheel van de vergadering, bestaande uit zowel video- als audiostreams, wordt vervolgens naadloos gestreamd naar een Content Delivery Network (CDN) met behulp van de EPIPHAN PearlMini. Deze opstelling vergemakkelijkt niet alleen het opnemen op een SD-kaart, maar zorgt ook voor een veilige streaming van de inhoud.

Lees verder https://triangle-event.com/a-propos/

#FVS #avonic #epiphan #TriangleEvent #avonicvcm70ip

 © Fotocredits door FVS Frankrijk

Scroll naar boven